BPM Look

BPM LOOK, Sorumluluğunu taşıdığı markaların iletişim ihtiyaçlarına göre hizmet üreten bir iletişim danışmanlığı ve etkinlik yönetimi ajansıdır.

Hakkımızda

1998 yılında kurulan BPM LOOK sorumluluğunu taşıdığı markaların iletişim ihtiyaçlarını göre medya , marka, event yönetimi alanlarında hizmet üreten, bir iletişim danışmanlığı ve event ajansıdır.

Tüm sektörler için, Türkiye ve dünya gündemini, gelişen pazar dinamikleri ve yeni pazarlama trendlerini yakından takip eden BPM LOOK, hizmet ürettiği müşterileri için kalıplaşmış yöntemler yerine farklılaştırıcı, dikkat çekici, yenilikçi ve girişimci çözümleri ile ön plana çıkar.

Geniş bir sektörel yelpazeye yayılmış uzmanlık ve tecrübe birikimi ile Türkiye'nin önde gelen iletişim ve event şirketleri arasında yer alan BPM LOOK medya ilişkileri, marka yönetimi ve event yönetimi hizmetlerini müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına göre bir bütün veya bağımsız parçalar halinde sunar.

Hizmet verdiği markaların bir parçası olarak kendini gören, güçlü işbirliği ve yakın çalışma ortamı ile müşterileriyle uzun yıllara dayanan işbirlikleri yaşayan BPM LOOK medya, marka ve event yönetiminde, deneyimli ekibi ile, yüksek kalite standartlarında hizmet üretmeyi ilke edinmiştir.

BPM LOOK iletişim şirketlerinin ahlaki ve mesleki standartlarını belirleyen üst organı ICCO ‘ya bağlı İletişim Danışmanları Derneği’nin üyesidir.